Дровокол (подрібнювач гілок під бензиновий двигун без двигуна, без конуса, одностороння заточка ножів)
Галерея

Дровокол (подрібнювач гілок під бензиновий двигун без двигуна, без конуса, одностороння заточка ножів)

Доставка
По Украине за 1-2 дня: "Новая Почта", "Ин-Тайм".
Оплата
Наличными, кредитной картой, наложенным платежом, безналичными, в кредит
Возврат
14 дней на возврат товара без лишних вопросов
Гарантия
12 мес. официальной гарантии от производителя.
Нам доверяют потому что:
9 лет на рынке садовой и сельхоз техники.
Продаем только оригинальный и проверенный товар.
Поддерживаем клиентов как до, так и после покупки.
Являемся партнерами ПриватБанка, ОТП Банка, Альфа Банка.
 • ОПИСАНИЕ 

  Дровокол (подрібнювач гілок під бензиновий двигун без двигуна, без конуса, одностороння заточка ножів) — Артикул: ДР16 (Полтава)
  Подрібнювач гілок із приводом від бензинового двигуна ДР11 призначений для рубання сухих гілок діаметром до 50 мм на відрізки довжиною по 100-120 мм. Ріжучий пристрій подрібнювача гілок приводиться в дію за допомогою бензинового двигуна потужністю від 6,5 к. с.

  Особливості конструкції

  Основний вузол подрібнювача гілок – серцевина. Корпус серцевини подрібнювача гілок виготовлений із сталевого кутика 5 × 40 × 40 мм і листової сталі товщиною 5 мм. Всередині корпусу на підшипникових вузлах встановлені три вали, на яких зібраний шестеренчастий редуктор з коефіцієнтом редукції 4,875.

  На нижній (первинний) вал встановлений привідний шків, а на середньому і верхньому валах встановлені 8 ножів (по 4 ножі на кожному валу). Шестерні подрібнювача гілок виготовлені зі сталі марки 45. Привідна шестерня має 16 зубців, дві вторинні по 78 зубців. Шестерні і вали проходять термічну обробку (твердість HR = 45-52). Модуль зубця шестерень 2,5.

  Бензиновий двигун встановлюється на подрібнювач на спеціальну пластину. Пластина закріплена до корпусу подрібнювача на шарнірних петлях, які забезпечують можливість регулювання сили натягу приводного ременя.

  Принцип дії подрібнювача гілок

  Оберти від шківа бензинового двигуна передаються на привідний шків подрібнювача гілок, який завдяки системі шестерень передає оберти на середній і верхній вали. Вали обертаються в протилежних напрямках. Гілки подаються до ріжучого пристрою через бункер завантаження і викидаються назовні через бункер вивантаження. До нижньої частини корпусу подрібнювача гілок приварена станина, що має чотири ніжки, для забезпечення стійкості пристрою.

  Таблиця 1. Характеристики валів.

  Вал

  Діаметр

  Підшипник

  Марка сталі

  Нижній (вал-шестерня)

  Ø30мм

  206-2шт.

  Сталь 45

  Середній

  Ø40мм

  208-2шт.

  Сталь 45

  Верхній

  Ø45мм

  208-1шт, 209-1 шт.

  Сталь 45

  Для плавної та рівномірної роботи подрібнювача гілок на привідний шків необхідно встановити маховик. В якості маховика слід використовувати колесо від автомобіля «Жигулі». Попередньо колесо необхідно відбалансувати (колесо в стандартну комплектацію не входить).

  Якісне і надійне рубання гілок забезпечують ножі, які виготовлені з конструкційної сталі марки 45. Ця сталь має необхідні фізичні властивості, завдяки чому добре тримає ріжучу кромку і має хорошу стійкість до механічних навантажень. У подрібнювачі ДР16 встановлені ножі з односторонньою заточкою, ріжучі кромки ножів сходяться внапуск – цей варіант найкраще підходить для подрібнення сухих гілок. Ножі проходять термообробку!

  Стандартна комплектація:

  Серцевина, станина, бункер вивантаження, бункер завантаження, шків, на якому встановлена ступиця під колесо, ремінь В-1950 (2000).

  Додаткова комплектація:

  Конус і стіл для коління дров.

  Технічні характеристики:

  габаритні розміри (без двигуна): 1070 х 930 х 630 мм;
  вага пристрою: 85 кг.

  Основные характеристики
  Конус
  Шаг резьбы
  Глубина резьбы
  Длина вала
  Напряжение электродвигателя
  Мощность электродвигателя
  Частота вращения
  Марка стали
  Гарантия
  Вес
  Габариты
  Характеристики крепления к агрегату
  Оборудование для


  Производитель
 • ХАРАКТЕРИСТИКИ
Показать все характеристики

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
К вниманию покупателя! На сайте, по различным причинам, могут быть неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках материала, указанного на сайте. Агромастер в любое время может изменить описание, цену, фото в товарах, статьях или услугах без уведомления. По-этому всегда уточняйте данные на сайте производителя, в инструкции или у нашего менеджера. Мы не несем никакой ответственности ни при каких обстоятельствах за любой ущерб, возникший при использовании нашего сайта или невозможности использования.

Последние