РОТОРНА БОРОНА

Боронування ділянки проводять на завершальному етапі підготовки ґрунту до саджання. Полегшити і спростити цей процес допомагає борона до мотоблока або мото- чи мінітрактора. Борона подрібнює великі грудки ґрунту, руйнує поверхневу кірку, знищує сходи бур'янів.

На нашому сайті ви зможете купити борони до мотоблока, ціна яких доступна більшості зацікавлених споживачів, підприємство-виробник – «Крючков». У чинному асортименті представлені борони до мотоблоків, мототракторів та мінітракторів двох типів:

  • зубові;
  • ротаційні.

Зубова модель підключається до мінітракторів або мотоблоків за допомогою навісної рами. Для стабілізації поглиблення на нерівній поверхні потрібно додаткове обтяжування. Ми рекомендуємо купити зубову борону для обробітку польових ділянок і городів з легкою і середньою структурою ґрунту. Вона розпушує ґрунт на глибину до 100 мм, подрібнює грудки, вирівнює поверхню.

Відмінні результати показує роторна борона для мотоблока, придбати яку ви можете на нашому сайті. Вона виконує обробку важких ґрунтів. Встановлюється секціями на привідний вал мотоблока. Пристрій якісно розпушує землю на глибину до 70 мм, підрізає і перемелює сходи бур'янів. Ротаційну модель також використовують під час осінньої оранки сидератів.


Зубова борона

Зубова борона

Зубова борона призначена для глибокого розпушування грунту і знищення бур'янів.Продуктивність станов..

1 125 грн.

Роторна борона S24

Роторна борона S24

Роторна борона S24 агрегатується з мотоблоками Zirka LX 2040d, Зубр GN4, WM 900, WM 500. При русі мо..

1 220 грн.

Роторна борона Zirka-105

Роторна борона Zirka-105

Роторна борона Zirka-105 агрегатується з мотоблоками повітряного охолодження, які мають шестигранний..

1 685 грн.

Роторна борона «Нева»

Роторна борона «Нева»

Основные характеристикиШирина захвата, см.: 70Глубина обработки, см.: 7Страна производител..

1 770 грн.

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)